Kolczyki z cyrkoniami na każdą okazję

1 kwietnia 2023

Znajdź kolczyki z cyrkoniami na www.cyrkonie.com.pl/kolczyki/.

Idealnym podarunkiem dla wytwornej kobiety są kolczyki z cyrkoniami. Te szlachetne wyroby idealnie współgrają z kolczykami wyprodukowanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się więc, w jaki sposób dobierać dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – czym się charakteryzują

Cyrkonie to sztuczne kryształki ozdobne, wykazujące wspaniałe parametry optyczne. Mienią się w słońcu szykownym lśnieniem, są fachowo wyszlifowane oraz pozbawione barwy. Ich wygląd znakomicie przypomina drogocenne brylanty, sprawdzają się zatem jako detal zdobniczy. Istnieją także wielobarwne warianty cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich komponentów można otrzymać poniższe zabarwienia: błękitny, pomarańczowy, seledynowy, brązowy. Najchętniej wybierane są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako upominek z okazji rocznicy ślubu lub na Gwiazdkę.

Srebrne dodatki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie często wykorzystuje się cyrkonie, przede wszystkim w połączeniu ze srebrem. Te piękne ozdoby są zahartowane i odporne na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że świetnie pasują do srebrnych obrączek, bransoletek, jak również naszyjników. W jakich sklepach możemy zakupić biżuterię z cyrkoniami? Ogromny wybór proponują sklepy on-line, gdzie możemy zobaczyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w różnych rozmiarach i niskich cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć wyśnioną i piękną biżuterię. Polki często wybierają klasyczne kolczyki, ale także te bogato upstrzone cyrkoniami.