Maty dezynfekcyjne – charakterystyka i zastosowanie

29 sierpnia 2019

Potrzebujesz mat dezynfekcyjnych? Sprawdź verdeavis.pl

Maty podłogowe mają wiele zastosowań i są wykorzystywane w przemyśle, służbie zdrowia, gastronomii i innych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany funkcjonalnymi i ergonomicznymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, jak się je wykorzystuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – zastosowanie?

Maty dezynfekcyjne stosowane są w wielu sektorach – przy stanowiskach obróbki metali, na stacjach benzynowych, w myjniach, warsztatach samochodowych, lokalach gastronomicznych, kuchniach, w zakładach przetwórstwa spożywczego, w szpitalach specjalistycznych, stanowiskach obróbki żywności, narzędziowniach, przy hodowli trzody chlewnej, czyli wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zachowanie czystości. Maty dezynfekcyjne zapobiegają rozprzestrzenianiu się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – wirusów, grzybów i bakterii, a także zmniejszają zagrożenie przenoszenia się opiłków czy pyłu. W sklepach dostępne są też maty olejochłonne, które doskonale sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, gdzie możliwe jest ryzyko przenoszenia się na butach różnych smarów. Maty te wchłaniają bowiem ciecze oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – popraw wygodę pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki czemu poprawia się wygoda i bezpieczeństwo zatrudnionych oraz pozostałych ludzi przebywających wewnątrz obiektów. Niektóre maty przemysłowe są powleczone powłoką z dodatkiem korundu, co pozytywnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Ponadto profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed ewentualnym potknięciem się.

Kontakt:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]