łańcuszki celebrytki, celebrytka

Modne celebrytki

21 lipca 2021

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Duża dostępność wzorów oraz materiałów, z jakich są wykonywane sprawia, iż każdy może znaleźć gadżet idealny dla siebie. Można spodziewać się, że moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszystkich ubiorów i na wszelkie okazje. Czym odznacza się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele aktorek, piosenkarek i celebrytek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – srebra, srebra pozłacanego oraz złota, a więc mogą je zakupić wszystkie kobiety pragnące mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują budżetem. Mnogość wzorów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka rzadko jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zwykle niesie też z sobą przesłanie, zawarte w symbolice jej zawieszki lub wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka ma swoje własne, unikalne znaczenie. Najbardziej popularne typy zawieszek to serduszko, gwiazda, kółeczko pełne lub z otworem, słonik, żyletka i symbol nieskończoności. Panie zazwyczaj wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według preferencji, ale też odpowiedniej symboliki. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką szczęścia i boskiej mocy, słonik – powodzenia, władzy i wiedzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest wyrazem nieprzeciętności i niepokorności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest to, iż można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Zazwyczaj wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, ale kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami i kolczykami gwiazd.

Kontakt:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]