Niezbędnik ekip sprzątających – profesjonalne odświeżacze powietrza

6 listopada 2019

Jeśli chcesz kupić profesjonalne odświeżacze powietrza, odwiedź tę stronę

Na to, jak nasze mieszkanie będzie postrzegane przez gości, ma wpływ nie tylko jego wygląd. Jednakowo istotne okazują się zapachy. Niestety, nawet przy zachowaniu całkowitego porządku, nie jesteśmy w stanie usunąć z mieszkania wszelkich przyczyn nieprzyjemnych nut zapachowych. Mogą one pochodzić z kuchni, toalety, jak również innych pomieszczeń. Na szczęście wachlarz metod, pomogą zakamuflować krępujące zapachy, a niekiedy kompletnie je wyeliminować, jest w istocie szeroki. Najlepsze rezultaty zapewnia stosowanie neutralizatorów zapachu.

Profesjonalne odświeżacze powietrza – rozpylacze i koncentraty

Odświeżacze powietrza mają przeróżne postacie, co sprawia, iż bez trudu dobierzemy je do naszych wymogów. Najpopularniejsza postać, w jakiej występują profesjonalne neutralizatory zapachu to płynny koncentrat. Trzeba rozcieńczyć go wodą we właściwej proporcji, a w następnej kolejności przelać do pojemnika z rozpylaczem i użyć w nieprzyjemnie pachnącym pomieszczeniu. Neutralizatory zapachu mają również inne formy – m.in. specjalnych wkładek do muszli klozetowej lub pisuaru, a także automatycznych rozpylaczy, uruchamiających się po wykryciu wskazanego poziomu stężenia niektórych substancji bądź w określonych porach.

Neutralizatory zapachu – używane w ogólnodostępnych toaletach

Profesjonalne neutralizatory zapachu, w przeciwieństwie do środków sporządzonych z myślą o domowym użytku, są przeznaczone do szerszych zastosowań. Podstawową kategorię ich odbiorców stanowią firmy sprzątające. Dzięki ich pomocy mogą w sprzątanych toaletach i innych pomieszczeniach usunąć nieprzyjemne nuty. Odświeżacze powietrza są też wykorzystywane przez inne firmy – na przykład MOP-y na autostradach, lokale gastronomiczne lub kina, a także placówki takie jak żłobki i urzędy i pozostałe podmioty utrzymujące własne, dostępne publicznie ubikacje.

Kontakt:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]