Paska do rąk – usuń szybko uporczywe zabrudzenia ze skóry dłoni

16 kwietnia 2020

Potrzebujesz pasty do rąk? Sprawdź verdeavis.pl

Kominiarze, rzemieślnicy, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych czy pracownicy warsztatów samochodowych – to tylko niektóre z grup zawodowych narażonych na styczność z substancjami, których ciężko pozbyć się ze skóry. Należą do nich głównie różnego typu smary, sadze, farby, oleje, a także, w mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Zatrudniający takie osoby są zobowiązani do dostarczenie im środków czystości pozwalających na usunięcie takich pobrudzeń. Najbardziej efektywne są pod tym względem pasty BHP.

Pasty do rąk – gdzie się je stosuje?

Pasta do rąk odróżnia się od innych środków czyszczących wykorzystywanych na co dzień w zwykłych domach. Jako że jest stosowana do usuwania bardzo trwałych zabrudzeń, powinna charakteryzować się stosownymi właściwościami trącymi. To dlatego producenci takich past wzbogacają je o drobinki minerałów lub specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych, usuwających brudzące substancje z porów skóry. Zarówno środki myjące użyte w paście do rąk, podobnie jak substancje, które one usuwają, mają drażniące działanie. Dobrze zatem, by pasta zawierała również substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Pasta do mycia rąk – nieodzowna np. w warsztatach motoryzacyjnych

Jak już napomknęliśmy, pasta do mycia rąk znajduje zastosowanie zazwyczaj w zakładach rzemieślniczych, usługowych i przemysłowych. Rzecz jasna przyda się także w domu – będzie bardzo pomocna podczas porządków lub w przydomowym „kąciku” majsterkowicza. W takich przypadkach warto sięgnąć po niewielkie opakowania pasty o pojemności do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają z kolei bardziej oszczędne opakowania mieszczące od 10 do 30 kg preparatu.

Kontakt:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]