Poznaj zalety i różnorodność nowoczesnych drzwi drewnianych

7 lutego 2022

Potrzebujesz drzwi wewnętrznych dwuskrzydłowych? Sprawdź www.oknostol.com.pl/drzwi-drewniane/drzwi-wewnetrzne-drewniane/.

Drzwi drewniane wewnętrzne to wciąż wspaniałe rozwiązanie, wykorzystywane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach utrzymanych w tradycyjnym stylu. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Przedstawiamy kluczowe parametry i wariant wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego trzeba zdecydować się na drzwi drewniane?

Drewno to ekologiczny surowiec, który właściwie konserwowany może przetrzymać w bardzo dobrym stanie nawet kilkadziesiąt lat, a użyty jako fragment aranżacji pomieszczenia powoduje, że staje się ono przytulne i bardziej intymne. Nowoczesna technologia umożliwia znakomite łączenie właściwości drewna z zapotrzebowaniem współczesnego nabywcy, co owocuje produkcją drzwi charakteryzujących się estetycznym wyglądem i ogromną funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się odpowiednią izolacją termiczną oraz małym poziomem rozszerzalności – czyli nie odkształcają się. Opcja wykończenia ich wierzchniej warstwy jakimkolwiek kolorem, lakierem bądź bejcą sprawia, że tego typu drzwi odnajdziemy w wnętrzach wielorakiego rodzaju – zarówno hołdujących stylu industrial, jak i mieszkaniach zaaranżowanych w nowoczesnej, minimalistycznej stylistyce. Na rynku znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z sosny, dębu czy mahoniu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wersje bez progu lub z progiem, zabezpieczone lakierami na bazie wody i wiele innych typów, które zachwycają estetyką i wspaniale wyglądają przez lata.

Szkło ornamentowe i wypukłe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Zastanawiałeś się nad drzwiami drewnianymi na wymiar? Chciałbyś założyć w swojej sali konferencyjnej skrzydła drzwiowe o niestandardowych wymiarach lub nietypowym formacie? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji wypada powierzyć to zadanie wykwalifikowanym przedsiębiorstwom, które świadczą darmowy pomiar, fachowe doradztwo, jak również możliwość wykonania projektu na jednostkowe zlecenie. Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, jednocześnie daje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do indywidualnych potrzeb zamawiającego i np. wykończyć je szkłem – m.in. szybami ornamentowymi, piaskowanymi lub wypukłymi, co wyraźnie zwiększa ich walory estetyczne i użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają również posiadać w zamek z wkładką, a drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Kontakt:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]