Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

26 lipca 2020

Tutaj kupisz 3D drukarkę

W ofercie CadXpert znajdują się wyłącznie urządzenia od najlepszych producentów tych rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej sprzedaży, pracują m.in. w technologiach: SLA, PolyJet i FDM.

Stratasys – lider na rynku drukarek 3D

Marka Stratasys jest globalnym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od ponad trzech dekad – a konkretnie od 1988 roku – zaopatruje klientów nowoczesne rozwiązania oraz instrumenty. Wyliczono, że używając drukarek 3D i innych produktów Stratasys można nawet o 90% zmniejszyć wydatki na produkcję i czas na nią poświęcony. Kluczowe idee pracy rzeczoznawców marki Stratasys to zapewnianie najlepszych możliwych usług i produktów, a także wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, zalecane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w ofercie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Drugim liderem produkcji drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta firma w branży maszyn do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, takie jak SLS i SLA. Nową propozycję w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – urządzenie desktopowe, działające w autorskiej, nowatorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi rodzaj technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się nieskomplikowaną obsługą i funkcjonalną konstrukcją. Czym prekursorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Bez wątpienia lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą precyzją i prędkością druku, jak również drobiazgowym odwzorowaniem najmniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dlatego można błyskawicznie otrzymać identyczne makiety, co jest nadzwyczaj pożądane w masowej, seryjnej produkcji.

MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot wytwarza wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta mają szerokie zastosowanie w rozmaitych sektorach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu pozostałych. Najświeższy model, czyli drukarka MakerBot Method X, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Druk jest trwały i dokładny, a w toku procesu drukowania nie występują wypaczenia ani przesunięcia warstw.

Kontakt:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]