Samochody Dacia – które części zamienne kupujemy najczęściej?

9 lutego 2020

Zobacz, gdzie nabyć części Dacia, wejdź na https://france-car.com.pl/c/325/dacia.html

Dacia to rumuński koncern motoryzacyjny, który kooperuje z francuską marką Renault od początku istnienia. W naszym kraju auta tego producenta cieszą się dużym popytem wśród klientów – są obszerne, dostępne w rozsądnych cenach, komfortowe, zapewniają podróżnym bezpieczeństwo, a części Dacia łatwo kupimy w wielu zakładach samochodowych czy sklepach stacjonarnych i online. Zgodnie z raportów w 2018 roku najpopularniejszym modelem Dacii w Polsce był Duster – w omawianym okresie kupiono prawie 10,000 egzemplarzy. Na drugiej pozycji znalazła się Dacia Sandero z liczbą około 6,5 tysiąca sprzedanych sztuk. Kierowcy ochoczo wybierali także model Logan.

Oświetlenie, układ wydechowy – te części Dacia być może zamienisz

Wedle głosów kierowców aut marki Dacia, uszkodzeniom dość szybko ulegają części takie jak np. kontrola układu ABS, oświetlenie, układ hamulcowy, a także elektronika, jednak jest to normalne przy regularnej eksploatacji pojazdu. Na szczęście często ulegające zużyciu części Dacia można nabyć w szeroko wyposażonych sklepach internetowych, w których znajdziemy zarówno elementy nadwozia, układu wydechowego, jak i wyposażenie wewnętrzne pojazdów. Za sprawą szerokiej oferty sklepów można znakomicie zadbać o każdą, również tak małą część naszego auta jak gałka zmiany biegów czy wycieraczki.

Kupuj części Dacia online

Dlaczego opłaca się zamówić części Dacia online? Głównie ze względu na spory wybór elementów eksploatacyjnych, jak również rozsądne ceny. Z asortymentu sklepów niestacjonarnych często korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale też doświadczeni mechanicy samochodowi wyszukujący części dla klientów.

Kontakt:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]