Urodziny, wesela, przyjęcia w pawilonie ogrodowym

24 kwietnia 2019

Organizujesz imprezę na świeżym powietrzu i głowisz się jak zagwarantować dobre zadaszenie, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie zastosowanie mają pawilony ogrodowe i o czym warto pamiętać przy doborze namiotu.

Zastosowanie pawilonów ogrodowych

Dostępne na rynku pawilony ogrodowe świetnie sprawdzą się w czasie ważnych imprez oraz rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach, rocznicach, złotych godach, weselach w plenerze, urodzinach i innych znaczących wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, a także modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale także przed intensywnymi promieniami Słońca. Namiot-pawilon dobrej jakości może również zapobiec kondensowaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego tzw. fartuch retencyjny. Zamówić można namioty całoroczne i sezonowe, które posiadają wodoodporne poszycie. Dobór stosownego typu powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Wytrzymałe i nieskomplikowane w montażu pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się wzmocnionym szkieletem i zdołają uchować się w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a intuicyjny montaż i demontaż pawilonu powodują, iż sprosta temu każdy, kto chociaż raz rozkładał tradycyjny namiot. Namiot-pawilon można stawiać na różnorodnych typach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają też specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które zapewniają stabilność całej konstrukcji.