Wytrzymałe, funkcjonalne i delikatne dla skóry – ściereczki na rolce

27 października 2019

Kliknij tutaj, aby kupić czyściwa techniczne

Specjalistyczne czyściwa techniczne pomagają utrzymać najwyższe standardy higieny w wielu zakładach pracy. Jakie produkty znajdują się obecnie na rynku? Co trzeba wziąć pod uwagę przy zakupie czyściwa przemysłowego?

Czyściwo przemysłowe – w jakich sektorach przemysłu się go używa?

Czyściwa techniczne to produkty do zadań specjalnych – są na co dzień używane w różnych gałęziach gospodarki, przykładowo w branży chemicznej, w warsztatach samochodowych, w firmach produkcyjnych, a także wielu pozostałych sektorach przemysłu, w których niezbędne są mocne i chłonne materiały higieniczne. Czyściwo przemysłowe doskonale poradzi sobie z pyłem, wyschniętym brudem, tłuszczem, plamami z oleju, jak również pozostałymi zanieczyszczeniami oraz rozchlapanymi cieczami, może też być zastosowane do czyszczenia delikatnych obiektów czy wycierania szkła. Specjalistyczne czyściwa skutecznie zastępują standardowe ściereczek z tkanin, nie podrażniają skóry dłoni, a zarazem są bardzo elastyczne, chłonne i mocne

Uniwersalne i papierowe – warianty czyściw technicznych

W sklepach dostępne są wszelkiego typu czyściwa techniczne. Fundamentalny podział odróżnia czyściwa włókninowe oraz papierowe. Na potrzeby gastronomii produkuje się czyściwa przeznaczone do bezpośredniej styczności z żywnością. W sklepie Verde Avis zakupisz produkty wielozadaniowe, włókninowe do wrażliwych powierzchni, czyściwa do polerowania nie wyzwalające kurzu, do wycierania trwałych zabrudzeń, jak również produkty w wiaderku, które nie wysychają i mogą być zastosowane do oczyszczania różnych powierzchni bez użycia wody. Najwyższej jakości czyściwa przemysłowe występują jako ściereczki na rolce oraz w standardowej formie.

Kontakt:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]