Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

10 lutego 2020

Chcesz zamówić kontener otwarty? Wejdź na ekombud.pl

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – pozwalają na legalne pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych czynnościach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? Gdzie można je zamówić?

Kontenery na odpady – wybierz wysoką jakość

w naszym kraju produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów na odpady zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Te typy pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest sporo rodzajów pojemników na odpady. Są pojemniki z plandeką, kontenery otwarte, z pokrywą, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery stalowe oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener otwarty lub z pokrywą. Na budowach często wykorzystywane są także kontenery do przewozu surowców sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, które można prędko opróżnić.

Kontakt:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]