Zastosowanie słoików z kranikiem

9 maja 2022

Dowiedz się więcej o słoju z kranem na superbutelki.pl.

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też wytwarzanych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i napojów. Szerokim zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim pojemne Słoiki z kranikiem, które posiadają sporo zastosowań. Jak można je użyć? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiej przyczyny choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranem do domowych trunków

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoje mają spore pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotowy likier do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słój z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że chętnie jest on stosowany do podawania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem znakomicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania soków, kompotów, lemoniad oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, drinków czy też wina. Jego plusem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Kontakt:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]