30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia redaktora „Polaku lecz się sam”

17 października 2018

Tutaj odnajdziesz szczegółowe wiadomości w temacie marki Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do terapii wibracjami marki Vitberg, który przeprowadził redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja opracowano po miesięcznym testowaniu modułu.

Vitberg – ocena redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja zestawu RAM Vitberg+ zaobserwował, że już po kilku sesjach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę przed monitorem. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło także sen autora recenzji, dzięki niwelacji napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy korzystaniu z zestawów masujących marki Vitberg ważna jest cykliczność zabiegów, gdyż wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia także jego estetyka, łatwość, instalacji, wysoka jakość wykonania oraz to, iż jest to produkt polskiego producenta. Osobom rozważającym zakup całego zestawu (bądź wyłącznie niektórych jego modułów) rekomenduje się sprawdzenie mat wibracyjnych w poradniach Vitberg działających na terenie całego kraju.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]