„ABC Zdrowie” o produktach medycznych marki Vitberg

18 kwietnia 2019

Więcej w temacie Vitberg opinie na https://portal.abczdrowie.pl/zestaw-do-wibroterapii-ram-vitberg-test-redakcyjny

Poznaj wyniki testu redakcyjnego urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęła się dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki portalu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono funkcjonowanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z sześciu aktywnych modułów oraz dodatkowych segmentów sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W urządzeniu można regulować prędkość wibracji – dostępne są cztery poziomy, z czego ostatni dedykowany jest do treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można wykonać zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łydkach i stopach. Jeśli zechcemy poszerzyć funkcjonalność przyrządu i dopasować go do własnych potrzeb, niezbędne będzie zakup modułu: Szyja, Biodra, Metabolizm, Kolana lub Nogi. Z pomocą tych modułów można efektywnie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom łydek i kolan, a nawet wspomagać odchudzanie.

Zabiegi rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i można je wykonywać w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają również na korzystanie z nich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]