Badania psychologiczne i wysokościowe

12 kwietnia 2019

Jeśli chcesz zamówić badania psychologiczne kierowców Kęty, zajrzyj na http://bit.ly/2GAcuLL

Poradnia psychologiczna PSYCHE z Bielska-Białej trudni się organizowaniem psychotestów badań kierowców. Siedziba firmy znajduje się przy ul. Filomatów 10 (w pobliżu przedsiębiorstwa BIELKON, przecznica ul. Karpackiej).

Zakres usług Pracowni Badań Psychologicznych PSYCHE

Naszymi klientami są kierowcy pojazdów samochodowych, operatorzy: walców, wciągarek, koparek, ładowarek, suwnic, a także wózków widłowych i wielu innych maszyn. Oferta naszych usług obejmuje między innymi testy kierowców po kolizji. Oprócz tego jest także skierowana do tych, którzy przekroczyli dozwoloną liczbę punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; testy regularne; badania operatorów przeróżnych maszyn; badania pracowników; testy wysokościowe czy psychotechniczne.
Wiemy, że są Państwo zajęci, przez to dostosowujemy się do Państwa potrzeb. Badania wykonujemy zarówno w godzinach porannych, jak i wieczornych. Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. Szczegółowy zakres usług znajduje się w zakładce „zakres usług” na naszej stronie www.

Prosimy o zabranie następujących dokumentów: dowód tożsamości oraz skierowanie na badania. Zapraszamy na sumienne wykonane oraz bezstresowo przeprowadzone psychotesty.

Kontakt:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]