Jak powstają zestawy do wibroterapii firmy Vitberg?

26 listopada 2018

Na wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/ uzyskasz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Z roku na rok terapia wibracjami znajduje uznanie w coraz to nowych obszarach:rehabilitacji, kosmetologii czy sporcie wyczynowym. Niewiele osób jednak wie, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą powstają urządzenia do wibroterapii, służące zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i fizjoterapeutom, sportowcom i lekarzom.

Vitberg – urządzenia do terapii wibracjami polskiego producenta

Produkcja RAM Vitberg+ odbywa się w fabryce w Nowym Sączu. Produkcja podzielona jest na kilka działów, m.in. na: montownię, wykrawalnię, szwalnię i dział elektroniki. Zaprojektowanie urządzenia zabrało wiele lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich elementy poddaje się odpowiednim testom. Poszycie modułów szyte jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest mocna i łatwo ją odkazić.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z aparatów marki Vitberg składających się z urządzenia bazowego, pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest właściwe ułożenie pacjenta podczas sesji terapii wibracyjnej.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]