Klinika kosmetologii w Kielcach – lokalizacja i oferta

5 lipca 2021

Na https://revitae.com.pl odnajdziesz więcej szczegółów o gabinecie kosmetologii.

Klinika medycyny estetycznej Re Vitae zlokalizowana jest przy ul. Wojska Polskiego 60 w Kielcach. Klinika podejmuje pacjentów od poniedziałku do piątku w godz. od 11:00 do 19:00. Oprócz filii w Kielcach posiada dodatkowo oddział w okolicznym Busku Zdroju.

Oferta gabinetu kosmetologii Re Vitae

Zespół lekarzy specjalistów Kliniki Re Vitae wykonuje rozmaite zabiegi zarówno z obszaru chirurgii estetycznej, jak i ogólnej oraz zabiegi kosmetologiczne i pielęgnacyjne.
Wykonywane są tu zabiegi o niskiej inwazyjności polegające na usuwaniu zmian skórnych, m.in. odcisków, brodawek oraz włókniaków wraz z możliwością przekazania tkanek do badań histopatologicznych. Z obszaru zabiegów chirurgii plastycznej centrum realizuje m.in. operacje plastyczne nosa oraz piersi, jak również zabiegi lipozy laserowej oraz liposukcji. W zakresie ginekologii estetycznej w Klinice Re Vitae wykonuje się m.in. chirurgiczne zmniejszenie średnicy pochwy, leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu oraz korektę blizn pozostałych po cesarskim cięciu. Medycy tego centrum medycyny estetycznej zajmują się również flebologią, czyli diagnostyką i terapią schorzeń żył, wykonując m.in. zabiegi skleroterapii i miniflebektomii (usuwania żylaków), likwidacji żylaków odbytu oraz pajączków naczyniowych.

W Centrum realizuje się też zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, takie jak zabiegi lecznicze z zastosowaniem botoksu (leczenie migreny, nadpotliwości i bruksizmu), zabiegi wypełniające z użyciem kwasu hialuronowego, lipofilling czy mezoterapia bezigłowa i igłowa. W klinice kosmetologii oferowane są również liczne zabiegi, takie jak peeling chemiczny i węglowy, kriolipoliza oraz mikrodermabrazja.

Kontakt:
“Re vitae” Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej
ul. Wojska Polskiego 60
25-389 Kielce

Mob.: +48 664-029-922
E-mail: [email protected]