Vitberg opinie, Vitberg

Marka Vitberg – dowiedz się jak powstają jej produkty

26 stycznia 2020

Zapoznaj się z rozmową portalu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg specjalizującej się w produkcji Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przedstawił historię firmy, która zainteresowała się tematem terapii wibracjami ćwierć lat temu i odtąd wciąż modernizuje swoje produkty.

Urządzenia firmy Vitberg – opinie pacjentów są najistotniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie co najmniej od wieku, jednak intensywne badania nad tym sposobem profilaktyki prowadzone są niespełna od czterdziestu lat. Wibroterapia może być alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które pomagają szybciej, jakkolwiek mają doraźne działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Marka Vitberg wytworzyła już ponad 250 tysięcy urządzeń, które są pozytywnie opiniowane przez klientów. Moduły RAM Vitberg+ można stosować do rehabilitacji sportowców, są jednak też przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg prowadzi 52 placówki na terenie kraju, gdzie można przetestować urządzenie i przekonać się o jego działaniu. Średnio c 3 odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć zakupy takiego zestawu na własność. Z myślą o nich firma Vitberg nieprzerwanie pracuje nad ulepszeniem swoich urządzeń.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]