Napieraj.pl testuje działanie zestawu do wibroterapii marki Vitberg

19 czerwca 2019

Tutaj odnajdziesz szczegółowe informacje w temacie marki Vitberg

Co o wibroterapii sądzą osoby czynnie uprawiające sport? Czy rekomendują stosowanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jakie oddziaływanie na organizm mają wibracje?

Aparaty marki Vitberg – opinie sportowców

W rehabilitacji w sporcie od kilkunastulat wykorzystuje się wibracje o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może pozytywnie oddziaływać na podniesienie poboru tlenu, jak również utlenienie mięśni oraz krwi. Masaż wibracyjny odpręża mięśnie, wspomaga ich odbudowę po intensywnym treningu. Nawet jeżeli zajmujemy się sportem tylko amatorsko, również możemy czerpać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki firmie Vitberg łatwo można poddać się takiemu zabiegowi we własnym mieszkaniu. Produkowane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowanie odbywa się z pomocą pilota, którym bez problemu wskażemy interesujący nas program (w wersji podstawowej jest to tryb Relaks, Kręgosłup lub Nogi) oraz natężenie drgań.

Aparat marki Vitberg zbiera liczne pozytywne recenzje zarówno od lekarzy, rehabilitantów oraz sportowcówwyczynowych, jak i prywatnych użytkowników. Zwracają oni uwagę, iż urządzenia pozwalają na odprężenie i rozluźnienie organizmu, dające odczucie jak po intensywnym masażu fizjoterapeuty.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]