psychoterapia UK, polski psycholog UK

Psychoterapeuta: kiedy ten specjalista może pomóc?

11 czerwca 2019

Bardzo duże tempo życia, stres, mnóstwo zobowiązań – wszystko to może prowadzić do bardzo różnych kryzysów i kłopotów, ale na szczęście jest możliwość je przezwyciężyć. Samotne zmaganie się z trudnościami okazuje się jednak bardzo skomplikowane. Wyjściem z kryzysu jest terapia u psychoterapeuty, który zagwarantuje niezbędne wsparcie oraz pomoże rozwikłać problem.

Psychoterapeuta – kiedy okazuje się pomocny?

Wizyta u psychoterapeuty okazuje się być bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku problemów rodzinnych i trudnych sytuacji w pracy. Psychoterapeuta pomoże zmagać się także ze stresem oraz nauczy jak zdrowo sobie poradzić z sytuacjami konfliktowymi. Psychoterapeuta to też świetne rozwiązanie dla par zmagających się z rozmaitymi problemami – do gabinetu psychoterapeutycznego warto się udać wtedy, gdy małżeństwo zmaga się ze niewiernością jednej ze stron bądź pragnie pokonać trudności w porozumiewaniu się. Psychoterapeuta sprawi, że związek będzie cały czas się rozwijał, a nie stanie w miejscu. Jest nieoceniony wtedy, kiedy małżonkowie borykają się z uzależnieniem jednego z nich lub przygniotła ich choroba bliskiej osoby. Psychoterapia to też ratunek wtedy, kiedy para zmaga się z wychowaniem dorastającego dziecka.

Psychoterapeuta – wsparcie w miłej atmosferze

Cechą charakterystyczną sesji psychoterapeutycznych jest to, iż zawsze prowadzone są one w poufnej oraz komfortowej atmosferze. Pacjent, który oddaje się w ręce psychoterapeuty może mieć pewność, że nic nie przekroczy progu jego gabinetu. Aktualnie psychoterapeuci mówiący po polsku pracują nie tylko w nad Wisłą – nie ma żadnego problemu ze znalezieniem ich także na terenie Wielkiej Brytanii. Dzięki temu również osoby przebywające na emigracji, mają możliwość poradzić sobie z rozmaitymi trudnościami z pomocą tego terapeuty – to zdecydowanie lepsze dla zdrowia niż okłamywanie się, że problemu nie ma.

Kontakt:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339