Recenzja urządzeń marki Vitberg – test redaktora bloga „Testy outdoorowe”

20 stycznia 2019

Zobacz Vitberg opinie na http://www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o rozmaitej częstotliwości, może wyraźnie podnieść komfort życia osób cierpiących z powodu bólu nóg, kręgosłupa czy szyi. Urządzenia masujące polskiej marki Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Zestawy Vitberg – konstrukcja i działanie

Moduły do wibroterapii RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, jest złożony z części bazowej (koniecznej do uruchomienia całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, ale również będzie służył do relaksacji i walki z symptomami stresu.

Urządzenie złożone jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Użyte komponenty i materiały w większości są produkowane w Polsce. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom natężenia drgań. Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ posłuży zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]