Test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Kto Cię wyleczy”

12 marca 2019

Zobacz Vitberg opinie na ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa

Czy terapia wibracjami może pomóc ludziom cierpią na ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – konkurencja dla przeciwbólówek?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy ból szyi i ramion, bóle dolnego odcinka kręgosłupa czy uczucie ciężkości w nogach. Jest to rezultatem braku odpowiedniej ilości ruchu, ponieważ niedostatek czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast skutecznie rozmasować te części ciała, w których ból staje się uciążliwy. Elementy zestawu do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w wibracje plecy, biodra, nogi, kolana lub szyję. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również relaksuje, co owocuje mocniejszym snem i zmniejszeniem poziomu stresu. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm, który pomaga w odchudzaniu.

Aparat RAM Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego oraz 5 opcjonalnych modułów stymulujących. Podział na moduły jest ważną zaletą produktów firmy Vitberg: można kupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących lub skompletować tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]