„Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

2 marca 2019

Na https://urodaizdrowie.pl/opinie-o-vitberg-test-urzadzenia-do-wibroterapii-ram-vitberg-modul-metabolizm/ uzyskasz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadzili autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzję systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po miesięcznym okresie korzystania z produktu.

Vitberg – ocena autorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest łatwy do uruchomienia. Zaledwie chwilę po podłączeniu poszczególnych modułów do części bazowej można zacząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania działają stymulująco na jelita. Vitberg opracował również moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Natężenie drgań modułów regulowane jest pilotem. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu miesięcznego testu – spadek wagi.

System RAM Vitberg+, który można stosować również przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]