Urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – dla pań domu i sportsmenów

14 grudnia 2018

Zobacz Vitberg opinie na www.youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY

Nieważne czy jesteś zawodowym sportowcem czy gospodynią domową, z pewnością Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, w którym produkowane są moduły do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia firmy Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Dołącz do Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy w trakcie ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Spowolniony metabolizm, regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych, bolące biodro czy stres – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o producencie

Firma Vitberg to rodzimy producent urządzeń do terapii wibracjami, która w rezultacie długoletnich badań nad tą dziedziną stworzyła unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Urządzenia są montowane w całości w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszelkie ich podzespoły są ręcznie składane. Firma dba o skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie testowany. Z myślą o swoich pacjentach, bo tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie rozwija oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad aparatami i procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]