Zestawy do wibroterapii Vitberg – relaks i ulga w bólu

12 stycznia 2019

Na portal.abczdrowie.pl przeczytasz wszystko, co trzeba wiedzieć o marce Vitberg

Czym jest wibroterapia i jak wpływa na organizm człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre dolegliwości? Czy można kupić urządzenia do wibroterapii dla prywatnego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, opierająca się na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez odpowiednie urządzenie impulsu mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało bądź skoncentrować się na konkretnym jego fragmencie. Korzystanie z wibroterapii zalecają fizjoterapeuci, lekarze medycyny sportowej i rehabilitanci.

Wibroterapia podnosi kondycję organizmu na wiele sposobów: wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, a nawet może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej ułatwiają odprężenie pacjenta, usprawniają krążenie w nogach, uspokajają i łagodzą stres, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystywane jest w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – urządzenie do wibroterapii od polskiego producenta

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z roku na rok, jednakże pacjenci chcą korzystać z przyrządów do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie kierowana jest oferta rodzimej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość testowania swoich produktów w sieci poradni, działających na terenie całego kraju.

Kontakt:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]